Cortina NV je mezinárodní podnik rodinného vlastnictví, který byl založen počátkem padesátých let v belgickém Oudenaarde.

 

S více než 2500 vzory, které se každoročně vyvíjejí podle nejnovějších módních trendů a s dobrou kombinací novinek a klasiky, společnost Cortina nyní hraje vedoucí roli v celosvětovém obchodě s obuví. Každoročně prodává více než 30 milionů párů.

 

Vedle vedle vlastní kolekce s více než 2500 vzory, každý rok nabízí společnost Cortina také širokou škálu licencované obuvi a doplňků vlastní značky.

 
 
 
 
logo (kopie).png

Ve společnosti SPROX milují boty! Proto shromáždili tým vášnivých evropských návrhářů obuvi, módních expertů a trendových pozorovatelů a skutečných specialistů na obuv, aby mohli světu nabídnou módními novinkami inspirovanou kolekci kvalitní obuvi pro celou rodinu.

 

Kombinací znalostí obuvi s módní inspirací z celého světa jsou všechny boty SPROX navrženy s maximální péčí o styl a komfort.

 

Protože je celý proces od prvního výkresu až do konečného rozdělení kontrolován, je možné udržet nízké ceny při zachování vysokých standardů kvality. Od bot pro první krůčky až po módy trháky pro příští noc. Od lehké tenisky pro vzrušující den ve městě až po stylové boty do práce, kdy na tom co máte na noze záleží. Od trendy tenisek pro aktivní životní styl až po útulné sandály pro nekonečné procházky na pláži: SPROX vám nabízí kolekci obuvi, kterou budete milovat.

Aktuální katalog a obrázky ke stažení ZDE.

SX002383-655-0000
SX002383-655-0000

press to zoom
C000201-COP-0000
C000201-COP-0000

press to zoom
SX002240-000-0000
SX002240-000-0000

press to zoom
SX002383-655-0000
SX002383-655-0000

press to zoom
1/8
brandslicenses.png
leomil.png

Již více než 50 let v Leomilu tvořili a strategicky budovali licence a značky obuvi pro děti všech věkových kategorií, dospívající a dospělé.

V roce 2007, po více než 40 letech úspěšné výroby obuvi, se skupina Leomil spojila s belgickou obuvnickou společností Cortina group, která vytvořila jednu z nejúspěšnějších nadnárodních společností působících v oblasti obuvi v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Rusku a na Středním východě.

 

V Leomilu vědí hodně o malých nohách, které se chtějí stát svými oblíbenými postavami. Nejnovější trendy v rozvoji charakteru jsou jádrem existence Leomilu.

 

Vybírají a navrhují obuv s myšlenkou, kreativitou a ano, někdy s odpuštěním... divokostí.

Hvězdný prach, superschopnosti a zkrátka ta správná magie... to je kolekce Leomil.

Aktuální katalog a obrázky ke stažení ZDE.

FZ004929-463-0000
FZ004929-463-0000

press to zoom
SS000261-BLK-0000
SS000261-BLK-0000

press to zoom
HK003349-462-0000
HK003349-462-0000

press to zoom
FZ004929-463-0000
FZ004929-463-0000

press to zoom
1/5
SJ 3.png

Kolekce pracovní obuvi vyrobené z vysoce jakostních materiálů, která prošla certifikací u prestižních společností jako jsou Intertek group a CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako (bezpečnostní) pracovní obuv.

kolekce INDUSTRIAL nabízí:

 • Bezpečnost a pohodlí - Obuv je protiskluzová a antistatická, absorbuje energii, odpuzuje elektrický náboj a podešev nepropouští látky jako jsou olej nebo benzín. V nabídce jsou modely vyrobené bez použití kovových součástí a též modely s ochranou kovovou špičkou z těch nejodolnějších materiálů, jako je např. titan, pro zajištění maximálního bezpečí nohou, a taktéž modely odolné vůči vysokým teplotám a chemikáliím. 

 • Revoluční Coolmax® materiál, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení.

 • Inovaci, splnění veškerých norem a vysoce kvalitní materiály ze kterých je obuv vyrobena.

 • Snadnou údržbu a výhodný poměr kvality a ceny.

 • Rozšířenou tří letou záruku.

 • A na závěr, ale rozhodně ne poslední klad: Obuv SAFETY JOGGER má STYL! 

V nabídce je široké množství modelů, od základních, až po obuv splňující ty nejnáročnější normy, včetně specializované obuvi pro ozbrojené a záchranné složky nebo třeba obuvi do gastronomie. A nově také nyní absolutně nejlehčí pracovní obuv na trhu! Dále též doplňky, jako například pracovní rukavice, ponožky, vložky a další.

 

Prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

TITAN-135-0000
TITAN-135-0000

press to zoom
METEOR-150-0000
METEOR-150-0000

press to zoom
BESTBOOT-BLK-0000
BESTBOOT-BLK-0000

press to zoom
TITAN-135-0000
TITAN-135-0000

press to zoom
1/9
SJ 2.png

Kolekce pracovní obuvi určená 

speciálně pro použití ve zdravotnických, gastronomických, hotelových a wellness zařízeních 

vyrobené z vysoce jakostních materiálů, která prošla certifikací u prestižní společnosti CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako pracovní obuv. Kolekce SAFETY JOGGER PROFESSIONAL navazuje na velmi úspešnou značku OXYPAS, jejímž je přímým nástupcem.

kolekce PROFESSIONAL nabízí:

 • Bezpečnost a pohodlí - Obuv je protiskluzová a antistatická, má vyměnitelnou vložku, která může být nahrazena zdravotní vložkou dle individuálních potřeb a vnitřek boty je vytvořen z Coolmax® materiálu, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení.

 • Inovaci, splnění veškerých norem a vysoce kvalitní materiály ze kterých je obuv vyrobena.

 • Snadnou údržbu a výhodný poměr kvality a ceny.

 • Rozšířenou tří letou záruku.

 • A na závěr, ale rozhodně ne poslední klad: Obuv SAFETY JOGGER PROFESSIONAL má STYL!

V nabídce je široké množství modelů a doplňků, čítajících přes pantofle, tenisky či vložky do bot, až po speciální obuv splňující ty nejnáročnější normy, určenou 

speciálně pro opreční sály a kterou je možné dezinfikovat chemickými prostředky, UV zářením, či ji čistit za pomoci autoklávu.

Tato kolekce přináší revoluci na trh s ochrannými pracovními pomůckami! Přesvědčte se o tom na vlastní oči a prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

ANAIS-LBL-0000
ANAIS-LBL-0000

press to zoom
JUSTIN-NAV-0000
JUSTIN-NAV-0000

press to zoom
SALMA-LGN-0000
SALMA-LGN-0000

press to zoom
ANAIS-LBL-0000
ANAIS-LBL-0000

press to zoom
1/10
 
Leecooper.png
leomil.png

Iconix a Leomil podepsali dlouhodobou dohodu o obuvi Lee Cooper pro Evropu

28. května 2020 Leomil, součást skupiny Cortina, a Iconix oznámili, že uzavřeli evropskou dohodu o značce Lee Cooper. Dohoda pokrývá několik evropských regionů a zahrnuje kolekce pánské, dámské i dětské obuvi.

"Jsme nadšeni z přímého partnerství s Iconixem na značce Lee Cooper. Lee Cooper je zavedená značka s velkou obíleností a světovým věhlasem. Historie značky a její význam v kombinaci se schopností skupiny Cortina vytvářet zajímavé kolekce, které dokonale vyhovují DNA značky Lee Cooper, představuje významný potenciál. Říká Tsirah Kadouch - Milhado, licenční ředitel Leomilu.

„Naše nejlepší služby ve své třídě našim zákazníkům, konkrétně v dnešním náročném tržním prostředí, představují řešení, které hledají všechny zúčastněné strany. Těšíme se na uvedení obuvi Lee Cooper letos v červnu a debut kolekce v maloobchodech na jaře 2021. Iconix vítá toto partnerství se společností Leomil na značce Lee Cooper, která spojuje více než 100 let jedinečného dědictví této renomované značky a silné stránky obou příslušných partnerů s tím, že jako výsledek očekáváme prvotřídní obuvnickou kolekci.“ Říká Bob Galvin, generální ředitel skupiny Iconix Brand Group.

Leomil Group

Leomil, součást skupiny Cortina, je full-service zdrojem obuvi pro významné maloobchodníky a značky v Evropě, na Středním východě, na Dálném východě, v Rusku, Austrálii a na Novém Zélandu. Jsou globálním lídrem ve vývoji licenčních značek, charakteru a zábavy v obuvnickém průmyslu.

Iconix Brand Group, Inc.

Iconix Brand Group (ICON) je přední světová společnost pro správu značek a majitel diverzifikovaného portfolia silných globálních spotřebitelských značek napříč módou sportu, zábavou a domácnostmi. Iconix se specializuje na marketing, merchandising a licencování svého portfolia značek a má více než 1100 licencí s předními maloobchodníky a výrobci po celém světě, které prodávají přes širokou škálu distribučních kanálů od masového měřítka, až po luxusní trh.

Aktuální katalog a další informace ke stažení ZDE.

tigergrip.png
LOGO-SJ-WORKS-rgb_edited.png

SAFETY JOGGER dokončil akvizici společnosti TIGER GRIP

Společnost Safety Jogger se sídlem v Oudenaarde dokončila akvizici francouzské společnosti Tiger Grip, výrobce bezpečnostní obuvi. Výsledkem je, že východo-vlámský obuvnický gigant rozšiřuje svoji nabídku o speciální protiskluzové a ochranné návleky.

Bezpečnost na pracovišti se stala prioritou obchodních operací. Safety Jogger nadále intenzivně investuje do nabízení řešení své globální zákaznické základně. Společnost, která je součástí Cortiny, vyvíjí bezpečnostní obuv pro různá odvětví téměř 20 let. Díky akvizici Tiger Grip nabízí Safety Jogger nyní také protiskluzové návleky: elastické nepromokavé podešve na návleky s bezpečnostní špičkou, kterou si obujete přes boty. Pro zaměstnance a návštěvníky. Výsledkem je, že se skupina ještě silněji prezentuje jako výrobce číslo jedna a celkový dodavatel bezpečnostní a pracovní obuvi.

Tiger Grip

Francouzská společnost Tiger Grip, známá svými oblíbenými návleky „Easy Grip“ a „Visitor“, vyvíjí od roku 2008 bezpečnostní návleky pro volnočasové a profesionální aktivity. Za 12 let se z této společnosti stal lídr na evropském trhu s mezinárodní síťí partnerů a distributorů ve více než 40 zemích. Tiger Grip generuje 70% svého obratu z exportu. „Naším hlavním zájmem je bezpečnost,“ říká Sandrine Cousserand, mluvčí společnosti Tiger Grip. „Ne méně než 40% průmyslových nehod je způsobeno špatnou přilnavostí k podlaze. Proto jsme v posledních letech pokračovali a investovali do bezpečnosti práce se zaměřením na zaměstnance. S našimi špičkovými návleky se zaměstnanci mohou vyhnout pádům a sklouznutí na špinavé nebo mokré podlaze. “

Cortina

Obě společnosti jsou součástí pevného rodinného podniku Cortina s 25 miliony páry prodané obuvi ročně, jednoho z největších distributorů obuvi v Evropě. Safety Jogger má více než 20 let zkušeností s vývojem a výrobou pohodlné bezpečnostní obuvi a pracovních rukavic. Safety Jogger rok co rok zaznamenává rostoucí čísla pokračováním investic do produktové řady, kvalitních a digitálních řešení pro své zákazníky a strategických akvizic. Dnes je společnost aktivní ve 120 zemích na 5 kontinentech.

Aktuální katalog a další informace ke stažení ZDE.

 
 
picbig_46-0735-D1

picbig_46-0735-D1

picbig_66-0239-A1

picbig_66-0239-A1

picbig_62-0431-A1

picbig_62-0431-A1

picbig_72-0046-X1

picbig_72-0046-X1

picbig_56-0382-C1

picbig_56-0382-C1

picbig_41-0575-A1

picbig_41-0575-A1

picbig_52-0041-K1

picbig_52-0041-K1

picbig_43-0533-D1

picbig_43-0533-D1

DESIGN

Návrh kolekce obuvi je založen na současných trendech a je vždy ultra moderní.

CENA

Boty začínají na atraktivních cenách s lepší než průměrnou hodnotou.

KVALITA

Dodávaná obuv je vždy kvalitní - ať už se jedná o syntetické, textilní nebo kožené boty.

UDRŽITELNOST

Díky cenným kontaktům s výrobci a dodavateli je obuv vyráběna udržitelným způsobem.

Společnost Becker GmbH byla založena v roce 1990. S dobrou organizací a solidními pracovními postupy se stali lídrem na německém trhu s obuví, se silnou přítomností v nízkých a středních cenových kategoriích.

 

Sortiment zahrnuje více než 900 položek v jednotlivé kolekci - jaro/léto nebo podzim/zima - které jsou nakupovány z více než 35 zemí světa. Nové kolekce jsou sestavovány dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima).

Kolekce jsou sestavovány pod mezinárodně známými značkami jako 

Scandi, Slobby a Magnus.

Aktuální katalog a obrázky kolekce ke stažení ZDE.

Společnost IDANA Schuhe GmbH je spolehlivým partnerem mezinárodních obchodů s obuví již více než 35 let.

Navrhuje, vyrábí a distribuuje módní dámské, dětské a licenční kolekce. Výrobky jsou tržně orientované, cenově výhodné a zaručeně prodávají.

 

Značka s charakterem: od roku 2015 distribuujeme módní a neobvyklou dámskou obuv od známé značky BRUNO BANANI - not for everybody. Pro ty, kteří chtějí trochu dotek extravagance a nejsou připraveni se postavit se světu na něčem běžném!

 

Neformální, inteligentní a tak nekonvenční jako vy. Vyrobeno v Evropě. Vyrobeno z kvalitních materiálů a spousty kůže. Black je zkrátka kolekce pro váš vlastní styl!

 

Inspirováno dětskými nohami: boty značky INDIGO jsou dokonale přizpůsobené potřebám dětských nohou. Poskytují jistotu díky své kvalitě, hodnotu za vložené peníze a perfektně sedí.

 
 
 

Chorvatská společnost Ivančica d. d. byla založena jako malá společnost, která se skládá ze skupiny obuvníků. Díky vzájemné pomoci, sdílení znalostí a tvrdé práci se stali společností s více než tisíci zaměstnanci. Rozrostli se, ale duch počátečního nadšení a solidarity zůstal stejný jako již v roce 1946.

Plnohodnotné dětství nemá nic společného s čistotou, poslušností nebo posloucháním vaší maminky, která vás nutí jíst celé jablko. Šťastné dítě je malé hravé dítě, které má svobodu si užívat hru se svými přáteli, zjistit, kolik písku se vejde do díry vedle stromu, kolik červů se vejde do malého šálku nebo jak rychle může sníst čokoládovou tyčinku. Žádné dítě není stejné, stejně jako žádná noha není stejná. Oslavujeme tuto různorodost, oslavujeme ji a nechceme praktikovat přístup, že každá noha je mezi dětmi stejná, protože to znamená, že se ztratí veškerá krása. Chceme, aby se děti cítily, jako by tyto jednotlivé boty, sandály nebo tenisky byly vyrobeny právě pro ně. Děti, které dospívají svobodně, jsou nejen šťastnější, ale také zanechají zřetelné stopy.

 

Ivančica vyrábí 5 000 párů bot denně. Vzhledem k tomu, že člověk udělá průměrně 18 000 kroků denně a dítě ještě více, věříme, že každý z těchto kroků je naší zodpovědností, ale také naší odměnou. Každá obuv, kterou nabízíme na trhu, je vyráběna ekologicky a bez škodlivých látek a sloučenin, jako je chrom (VI). Kromě toho je při výrobě obuvi Froddo používáno výhradně lepidla na bázi vody. Froddo je obuv, která se stará o životní prostředí a zdraví dětí. Díky tomu je držitelem certifikátu ŽIRAFA, zaručujícím, že boty odpovídají požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání.

Prohlédněte si katalogy FRODDO, FRODDO PREWALKERS a FRODDO BAREFOOT a zjistěte více ZDE.

_MG_1778

_MG_1778

G2160031

G2160031

G3110093 (2)

G3110093 (2)

G1130005 (2)

G1130005 (2)

G1130010

G1130010

G3160073

G3160073

Froddo icon

Froddo icon

G2160032 (3)

G2160032 (3)

G2110057

G2110057

G2160030 (3)

G2160030 (3)

Je to úspěch, který se počítá. A zákazník také. Společnost Supremo Shoes & Boots Handels GmbH se díky odborným

znalostem v oblasti obuvi a módy a trvalému zaměření na požadavky prodejců vyvinula v jednoho z předních dodavatelů obuvi v celé Evropě. Boty Supremo zásobují tradiční trh s obuví v Německu, ale i evropské exportní trhy. Výrobní závody společnosti jsou umístěny v Číně, Vietnamu a Indii. Za účelem sledování kvality dohlíží na výrobu na místě z kanceláří v Hongkongu a Číně.

 

Udržitelné řízení je základní součástí obchodní politiky Suprema. Příjmají odpovědnost vůči zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a obchodním partnerům. Jako sociálně odpovědný zaměstnavatel nabízí zaměstnancům spravedlivou mzdu. Důležitá je také cílená podpora formou dalšího vzdělávání a spolupráce zaměstnanců. Na vysokou kvalitu výrobků je kladen velký důraz. Aby to bylo zaručeno, je proces v celém hodnotovém řetězci pečlivě monitorován. Každý pár obuvi je podroben četným kontrolám kvality od první fáze výroby až po dodání na prodejní místa. Důvěra dodavatelských vztahů se všemi obchodními partnery tvoří základ úspěchu Suprema. Dalším důležitým problémem je vytvoření dobrých pracovních podmínek na dodavatelských místech v Asii. Supremo zajišťuje dodržování povinných standardů, jako jsou spravedlivé mzdy, bezpečnost práce a zákaz dětské práce. Aktuální katalog a obrázky ke stažení ZDE.

 
 
 
 

Tom Tailor patří se svou širokou nabídkou výrobků mezi deset nejlepších německých módních dodavatelů. Obuv vyráběná touto módní a lifestylovou skupinou je stejně populární jako její oblečení. Obuv Tom Tailor postupuje se současnými trendy a implementuje je pomocí nejkvalitnějších materiálů. Kolekce apelují na širokou cílovou skupinu; Tom Tailor nabízí boty pro děti a mládež i muže a ženy všech věkových kategorií. Je to značka pro všechny generace, které se těší módě.

2771402-rose
2771402-rose

press to zoom
2773007-pink-multi
2773007-pink-multi

press to zoom
2780204-white
2780204-white

press to zoom
2771402-rose
2771402-rose

press to zoom
1/16

Tom Tailor patří se svou širokou nabídkou výrobků mezi deset nejlepších německých módních dodavatelů. Obuv vyráběná touto módní a lifestylovou skupinou je stejně populární jako její oblečení. Obuv Tom Tailor postupuje se současnými trendy a implementuje je pomocí nejkvalitnějších materiálů. Kolekce apelují na širokou cílovou skupinu; Tom Tailor nabízí boty pro děti a mládež i muže a ženy všech věkových kategorií. Je to značka pro všechny generace, které se těší módě.

2796602-rose-gold
2796602-rose-gold

press to zoom
2796901-white-silver
2796901-white-silver

press to zoom
2785104-cognac
2785104-cognac

press to zoom
2796602-rose-gold
2796602-rose-gold

press to zoom
1/16

Každý zde může najít to co hledá: boty z kolekce Supremo představují pro každou sezónu širokou škálu módních dámských, pánských a dětských bot. Modely se vyznačují vysokou úrovní komfortu při nošení a výjimečností. Nabízejí také vynikající poměr ceny a výkonu.

2791805-old-rose
2791805-old-rose

press to zoom
2797003-silver
2797003-silver

press to zoom
2780101-black
2780101-black

press to zoom
2791805-old-rose
2791805-old-rose

press to zoom
1/12

 

DĚTSKÁ KOLEKCE TOM TAILOR

 

Je důležité být trendy - a pohodlný! Děti mají jasné představy o tom, které boty jsou v módě. Kolekce Tom Tailor Kids nabízí široký výběr stylů, módního vzhledu a výjimečného poměru cena/výkon. Plátěnka je nezbytným doprovodem pro chlapce na jaře a v létě. Žabky vám dostávají děti do nálady v horkých letních dnech!

Nejdůležitější módní model pro holčičky je jejich matka. Dětské boty Tom Tailor Kids nabízejí vše potřebné pro sezónu. Od balerínek až po sandály a trendy letní boty.

Obuv je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických materiálů, robustního plátna nebo textilu. Všechny modely včetně podešví a střihů byly vyvinuty výhradně pro Tom Tailor.

 

DÁMSKÁ KOLEKCE TOM TAILOR DENIM

 

Obuv patří mezi nejdůležitější doplňky pro ženy a jejich dcery. Tom Tailor nabízí spoustu stylových důvodů pro rozšíření kolekce bot. Kolekce Tom Tailor Casual & Denim Women zahrnuje baleríny a lodičky, sandály, boty na klínku a plátěnky s pevnou podrážkou i bez podrážky. Dalším klíčovým trendem a nejprodávanějším v této sezóně jsou letní boty s plochou podešví nebo patou. Všechny modely včetně podešví a střihů byly vyvinuty výhradně pro Tom Tailor.

 

DĚTSKÁ KOLEKCE SUPREMO

 

Dívky mají rády barevné a jiskřivé věci. Jarní a letní kolekce se vkládá do kovového trendu se svou moderní aplikací. Chlapci dávají přednost jednoduchému vzhledu. Klíčovým tématem v této sezóně jsou plátěnky v letních barvách a vzorech.

 

Nizozemská společnost Theo Henkelman Schoenen BV je důležitým hráčem v oboru obuvi. Jako jeden z největších dovozců v Evropě dodává do mnoha obchodních řetězců a obchodů s obuví. Theo Henkelman Schoenen BV není tradičním importérem. Naopak produkuje moderní, cenově dostupné a módní kolekce obuvi. Nové kolekce jsou sestavovány dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima).

1d27021883da12df1bd287a9ff3d2056
1d27021883da12df1bd287a9ff3d2056
press to zoom
df4fc0a8e356b7d8bf2788fc5953d420
df4fc0a8e356b7d8bf2788fc5953d420
press to zoom
fe0b0939042b055146300ce93d96bc97
fe0b0939042b055146300ce93d96bc97
press to zoom
dbc90e406b4c904748cf0adf4d825031
dbc90e406b4c904748cf0adf4d825031
press to zoom
b53ac9d104ba8dad415b17fbaa178bc6
b53ac9d104ba8dad415b17fbaa178bc6
press to zoom
da312524f513028332f0735944489418
da312524f513028332f0735944489418
press to zoom
c9e863483cf7e8dfd2e3861bcd0af041
c9e863483cf7e8dfd2e3861bcd0af041
press to zoom
855a766a93a7827821eb4350600b8591
855a766a93a7827821eb4350600b8591
press to zoom
3099535b5c332457661764c5ed7046bf
3099535b5c332457661764c5ed7046bf
press to zoom
a819c444bfb6fa2b5304f35fdd94ee2e
a819c444bfb6fa2b5304f35fdd94ee2e
press to zoom
a30d6082cbf22ca4c4e8611ec77767fc
a30d6082cbf22ca4c4e8611ec77767fc
press to zoom
b0bf7b843c39fefafef2ed53fbe8884a
b0bf7b843c39fefafef2ed53fbe8884a
press to zoom
38edbe1d8345c3374dc39428f27ee573
38edbe1d8345c3374dc39428f27ee573
press to zoom
82e0a8495dcf800c3e56413637b1100a
82e0a8495dcf800c3e56413637b1100a
press to zoom
6e93952e14462a81c0485ad2e221a2b3
6e93952e14462a81c0485ad2e221a2b3
press to zoom
6cd082b8a08e92daf19633044d9f6b14
6cd082b8a08e92daf19633044d9f6b14
press to zoom
2accff85136dccf8bccfa6b72af77bf8
2accff85136dccf8bccfa6b72af77bf8
press to zoom
0cb547fddb36eb3bb9cb1789373d3688
0cb547fddb36eb3bb9cb1789373d3688
press to zoom
1e8ec6d07145fb9caf7b8023a695e368
1e8ec6d07145fb9caf7b8023a695e368
press to zoom
5ed71461eea142a1fb2628251945ce9a
5ed71461eea142a1fb2628251945ce9a
press to zoom
1/1
 

Rakouská společnost Shoe consulting GmbH je prodejce obuvi s tvůrčím týmem, který myslí mimo hranice. Inovativní nápady začínají s vývojem produktů a jdou přes návrh až po distribuci. Kromě tradičního maloobchodního odvětví hledají vždy nové distribuční kanály - bez ohledu na to, kde si spotřebitel může koupit boty nebo je hledat.

 

Nabízejí kompletní řešení od nápadu až po hotovou obuv. Dvakrát ročně sestavují individuální kolekci s asi 200 různými vzory obuvi dokonale přizpůsobenými Vašim potřebám. Na Dálném východě se jejich kontroloři jakosti starají o kvalitní výrobu v místních továrnách. Logističtí partneři zajišťují včasné doručení. Shoe consulting GmbH je flexibilní a mladý tým, který se přizpůsobuje individuálním požadavkům zákazníka stejně tak jako jejich kolekce obuvi.

Kolekce je známá zejména pod značkami Shoe consulting a LaVida.

 

Mago je globální značka obuvi vytvořená Gorkemem Bilginem v Istanbulu. Značka spojuje dohromady komfort a módu, a to díky nabídce pravé kůže té nejvyšší kvality, širokého výběru barev a nejrůznějších vzorů za bezkonkurenční ceny. Jejich cílem je vylepšení krásy a rozmanistosti. Širokou nabídkou různých druhů obuvi cílí Mago na vkus každé ženy. Věří, že každá žena si zaslouží skvělý pár obuvi, se kterým se její nohy budou cítit pohodlně a sebejistě. Boty této značky předtavují zajištění rovnováhy mezi nejnovějšími módními trendy a komfortem.

Obuv této značky nabízí na českém, slovenském, rakouském a německém trhu společnost V+J OBUV pod svou vlastní značkou WILD. Zjistěte více o této značce ZDE nebo si stáhněte aktuální katalog a obrázky ZDE.

MB Sp. j. J.Ignasiak, W.Ignasiak je rodinný podnik, vlastněný otcem a synem. Založený byl v roce 1996 a od samého začátku se výroba zaměřovala na produkci dětských bot. Před třemi lety se přidala i produkce bot dámských. Díky patentovanému know-how se MB vyvíjí velmi rychle. Spolu s přiměřenou cenou přináší jejich značka (3f-freedom for feet) velmi dobrou kvalitu a široký a hlavně poutavý výběr vzorů obuvi. Produkce činí od roku 2017 více než 2.5 milionu párů obuvi ročně, přičemž firma zaměstnává více než 350 zaměstnanců. Prohlédněte si katalogy 3F a bar3foot a zjistěte více ZDE.

 

 

Každá část výroby je realizována ve dvou továrnách v Polsku - od laminování, vyšívání, tisku a šití, až po vstřikování podrážek. Všechny materiály použité ve výrobě pocházejí z Evropy. Práce probíhá za použití kvalitních a nových strojů.

 

Pro MB jsou nejdůležitější zdraví a komfort, proto před prodejem prochází každý model ve spolupráci s předními polskými a německými laboratořemi sérií testů, zaměřených na pohodlí, mechanickou pevnost, vzdušnost a také chemickou zkouškou na škodlivé látky. Jsou také držitelem českého certifikátu ŽIRAFA, zaručujícím, že boty odpovídají požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání.

Pro své boty mají patentovaný SVS systém - systém větrání obuvi. Jde o patentovaný materiál pro svršky - s velmi dobrou prodyšností a cirkulací vzduchu, měkkostí a tvarem.

SVS.jpg
3F banner.png
 
Snímek obrazovky 2020-08-31 v 12.34.28.p

JOMA SPORT S.A. je španělská rodinná firma, založená již v roce 1965, s přítomností ve více než 120 zemích světa a oddaností ke sportovnímu trhu a svým vlastním hodnotám. Je to čestná a pokorná společnost, která investuje do produktů a vyvíjí vlastní technologie nad rámec reklamy. Věří, že skvělé produkty musejí být, a jsou, tou vůbec nejlepší marketingovou strategií firmy. Zjistěte si o firmě více ZDE, loga stáhněte ZDE.

Joma je statečná společnost, která bojuje o svůj růst na sportovním trhu. Je to jedna z nejkonkurenceschopnějších společností na světě. Její pozice je založena na neuvěřitelných produktech skvělé kvality, které jsou známy a otestovány těmi nejlepšími profesionálními i amatérskými sportovci z celého světa. Investují do nejnovějších sportovních designů za dostupné ceny. Dávají přednost testování a vyhýbají se mluvení, protože produkty mluví samy za sebe. Neváhejte a prohlédněte si kompletní katalog značky Joma ZDE.

Společnost Galko d.o.o. byla založena v roce 1993 v malé vesnici nedaleko Varaždinu, Mali Bukovec. Galko d.o.o. se z malého rodinného obchodu rozrostla na předního výrobce tašek a kožených doplňků, který má dnes více než sedmdesát zaměstnanců. Neustálým dialogem se zákazníky a technologickým zlepšováním se zaměřují na produkty s vysokou přidanou hodnotou. Zaměstnanci v oddělení řízení, vývoje, designu, nákupu, prodeje, marketingu a výroby mají kromě svých odborných znalostí mnohaleté zkušenosti, které jim společně umožnily růst a prosperovat i během krize.

 

Vyrábějí vysoce kvalitní produkty špičkového designu, zajišťují nejlepší kvalitu služeb a udržují důvěru zákazníků a obchodních partnerů. Udržují pozici přední společnosti ve svém oboru na chorvatském trhu a expandují do celého regionu. Neustále modernizují technologický proces a rozvíjejí svůj maloobchodní distribuční kanál. Stávající model řízení, posiluje efektivitu každého zaměstnance a usnadňuje dosažení obchodních cílů, spolu se sociální odpovědností společnosti.

Vytvářejí proaktivní a produktivní pracovní prostředí a zákazník je pro ně vždy na prvním místě. Ve svém oboru chtějí vést, nikoliv následovat. Věří, že pracovní tým je o „nás“, nikoli „mě“. A při tvrobě svých produktů stále sledují trendy v designu a výrobě.

Prohlédněte si katalogy GALKO a zjistěte více ZDE.

 
header.jpg
logo-VJ_var-2.1_GR.png