top of page
Leecooper.png
header-safetyjoggerlifestyle.png
TOM_TAILOR_Logo.png
TTD.png
joma-logo-vector_edited.png
galko_logo_151516.jpg
leomil.png
Snímek obrazovky 2019-12-02 v 22.27.21.p
B3F.png
tigergrip.png
La Vida.png
scandi.png
slobby.png
magnus.png
LuckyFeet_LOGO_180x_2x.png.webp
wild_metalic.png

Naše velkoobchodní kolekce:

LOGO-SJ-INDUSTRIAL-rgb.png
LOGO-SJ-PROFESSIONAL-rgb.png
LOGO-SJ-ADVENTURE.png
LOGO-SJ-TACTICAL-rgb.png
patrick-logo.png
logo.png
tamaris wilox.jpg
wild for kids_silver_2.png
wild flexi_silver.png
SPROX-logo-red-cmyk.png
lg_claudiaghizzani.png
BOTTESINI logo.png
Cafe Moda-01.png
Bio Walker.png
XTREME SPORT.png
logo_rushour-1.png
logo_adventure.png
Romika.png
Kotva 1

Cortina NV je mezinárodní podnik rodinného vlastnictví, který byl založen počátkem padesátých let v belgickém Oudenaarde.

 

S více než 2500 vzory, které se každoročně vyvíjejí podle nejnovějších módních trendů a s dobrou kombinací novinek a klasiky, společnost Cortina nyní hraje vedoucí roli v celosvětovém obchodě s obuví. Každoročně prodává více než 30 milionů párů.

 

Vedle vedle vlastní kolekce s více než 2500 vzory, každý rok nabízí společnost Cortina také širokou škálu licencované obuvi a doplňků vlastní značky.

Kotva 2
Kotva 10
Kotva 11
Kotva 12
header-safetyjoggerlifestyle.png

Bez ohledu na to, kdo jste, co preferujete nebo na jakou příležitost se oblékáte. Se Safety Joggerem máte naprostou flexibilitu a svobodu být sami sebou. Kdekoli - kdykoli. Nenechte se tedy ničím brzdit, jděte ven a užijte si svobodu pohybu – s nádechem módy, který to završí.Safety Jogger zapadá na dnešní trh jako značka pohodlné obuvi, která nabízí trendy, ale přesto dostupné evropské styly. Díky flexibilitě v naší povaze, nabízejí naše boty svobodu nosit je pro různé příležitosti, komukoliv kdo chce.Safety Jogger Lifestyle je pokračovatelem a navazuje na silnou tradici značky SPROX.

Ve společnosti SPROX milují boty! Proto shromáždili tým vášnivých evropských návrhářů obuvi, módních expertů a trendových pozorovatelů a skutečných specialistů na obuv, aby mohli světu nabídnou módními novinkami inspirovanou kolekci kvalitní obuvi pro celou rodinu.

 

Kombinací znalostí obuvi s módní inspirací z celého světa jsou všechny boty SPROX navrženy s maximální péčí o styl a komfort.

 

Protože je celý proces od prvního výkresu až do konečného rozdělení kontrolován, je možné udržet nízké ceny při zachování vysokých standardů kvality. Od bot pro první krůčky až po módy trháky pro příští noc. Od lehké tenisky pro vzrušující den ve městě až po stylové boty do práce, kdy na tom co máte na noze záleží. Od trendy tenisek pro aktivní životní styl až po útulné sandály pro nekonečné procházky na pláži: SPROX vám nabízí kolekci obuvi, kterou budete milovat.

Aktuální katalog a obrázky ke stažení ZDE.

 

brandslicenses.png
leomil.png

Již více než 50 let v Leomilu tvořili a strategicky budovali licence a značky obuvi pro děti všech věkových kategorií, dospívající a dospělé.

V roce 2007, po více než 40 letech úspěšné výroby obuvi, se skupina Leomil spojila s belgickou obuvnickou společností Cortina group, která vytvořila jednu z nejúspěšnějších nadnárodních společností působících v oblasti obuvi v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Rusku a na Středním východě.

 

V Leomilu vědí hodně o malých nohách, které se chtějí stát svými oblíbenými postavami. Nejnovější trendy v rozvoji charakteru jsou jádrem existence Leomilu.

 

Vybírají a navrhují obuv s myšlenkou, kreativitou a ano, někdy s odpuštěním... divokostí.

Hvězdný prach, superschopnosti a zkrátka ta správná magie... to je kolekce Leomil.

Aktuální katalog a obrázky ke stažení ZDE.

SJ 3.png

Kolekce pracovní obuvi vyrobené z vysoce jakostních materiálů, která prošla certifikací u prestižních společností jako jsou Intertek group a CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako (bezpečnostní) pracovní obuv.

kolekce INDUSTRIAL nabízí:

 • Bezpečnost a pohodlí - Obuv je protiskluzová a antistatická, absorbuje energii, odpuzuje elektrický náboj a podešev nepropouští látky jako jsou olej nebo benzín. V nabídce jsou modely vyrobené bez použití kovových součástí a též modely s ochranou kovovou špičkou z těch nejodolnějších materiálů, jako je např. titan, pro zajištění maximálního bezpečí nohou, a taktéž modely odolné vůči vysokým teplotám a chemikáliím. 

 • Revoluční Coolmax® materiál, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení.

 • Inovaci, splnění veškerých norem a vysoce kvalitní materiály ze kterých je obuv vyrobena.

 • Snadnou údržbu a výhodný poměr kvality a ceny.

 • Rozšířenou tří letou záruku.

 • A na závěr, ale rozhodně ne poslední klad: Obuv SAFETY JOGGER má STYL! 

V nabídce je široké množství modelů, od základních, až po obuv splňující ty nejnáročnější normy, včetně specializované obuvi pro ozbrojené a záchranné složky nebo třeba obuvi do gastronomie. A nově také nyní absolutně nejlehčí pracovní obuv na trhu! Dále též doplňky, jako například pracovní rukavice, ponožky, vložky a další.

 

Prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

SJ 2.png

Kolekce pracovní obuvi určená 

speciálně pro použití ve zdravotnických, gastronomických, hotelových a wellness zařízeních 

vyrobené z vysoce jakostních materiálů, která prošla certifikací u prestižní společnosti CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako pracovní obuv. Kolekce SAFETY JOGGER PROFESSIONAL navazuje na velmi úspešnou značku OXYPAS, jejímž je přímým nástupcem.

kolekce PROFESSIONAL nabízí:

 • Bezpečnost a pohodlí - Obuv je protiskluzová a antistatická, má vyměnitelnou vložku, která může být nahrazena zdravotní vložkou dle individuálních potřeb a vnitřek boty je vytvořen z Coolmax® materiálu, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení.

 • Inovaci, splnění veškerých norem a vysoce kvalitní materiály ze kterých je obuv vyrobena.

 • Snadnou údržbu a výhodný poměr kvality a ceny.

 • Rozšířenou tří letou záruku.

 • A na závěr, ale rozhodně ne poslední klad: Obuv SAFETY JOGGER PROFESSIONAL má STYL!

V nabídce je široké množství modelů a doplňků, čítajících přes pantofle, tenisky či vložky do bot, až po speciální obuv splňující ty nejnáročnější normy, určenou 

speciálně pro opreční sály a kterou je možné dezinfikovat chemickými prostředky, UV zářením, či ji čistit za pomoci autoklávu.

Tato kolekce přináší revoluci na trh s ochrannými pracovními pomůckami! Přesvědčte se o tom na vlastní oči a prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

 

SJ 5.png

Kolekce pracovní obuvi určená 

speciálně pro policejní, vojenské, či jiné bezpečnostní složky, která prošla certifikací u prestižní společnosti CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako pracovní obuv. Kolekce TACTICAL přímo vychází z nejnovější kolekce SAFETY JOGGERU, kolekce LIGHTWEIGHT, díky čemuž je i kolekce TACTICAL vyrobena z nejmodernějších ultralehkých materiálů.

kolekce TACTICAL nabízí:

 • Bezpečnost a pohodlí - Obuv je protiskluzová a antistatická, má vyměnitelnou vložku, která může být nahrazena zdravotní vložkou dle individuálních potřeb a vnitřek boty je vytvořen z Coolmax® materiálu, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení.

 • Inovaci, splnění veškerých norem a vysoce kvalitní materiály ze kterých je obuv vyrobena.

 • Snadnou údržbu a výhodný poměr kvality a ceny.

 • Rozšířenou tří letou záruku.

Tato kolekce nabízí výjimečné  specializované pracovní boty!

Prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

SJ 4.png

Obuv určená pro velké i malé dobrodruhy - SAFETY JOGGER ADVENTURE vyrábí nejlepší outdoorovou obuv pro každé dobrodružství. Aby podpořili ochranu světa, po kterém kráčíme, vyvíjejí kolekcí v souladu s naší planetou, postavenou tak, aby boty vydržely roky nošení a používání. A inspirovaly všechny rodiny, aby si užily pobyt venku.

 

Od jednoduché až po vysoce technickou obuv, nabízí tři úrovně outdoorových produktů pro muže, ženy, mládež a děti. Od lehkého městského tuláka přes středního milovníka přírody až po náročného hledače dobrodružství. Tímto způsobem chce povzbudit každého, aby prozkoumal jakékoli dobrodružství, kdekoli a kdykoli.

Vyrobeno s kvalitou, pohodlím a odolností v DNA. Jako součást uznávané značky bezpečnostní a pracovní obuvi Safety Jogger je v jejím DNA vynikající kvalita, vysoký komfort a neuvěřitelná trakce na všech površích. Využitím hlubokých zkušeností a osvědčených technologií vytváří nadčasovou a technicky vyspělou outdoorovou obuv. Vyrobeno z vysoce kvalitních, odolných a prodyšných materiálů. A zabaleno vždy v praktickém a snadno použitelném nylonovém sáčku, který nabízí ochranu před prachem a blátem.

 

Prohlédněte si online katalog nebo si zjistěte více ZDE.

tigergrip.png

Společnost Safety Jogger se sídlem v Oudenaarde dokončila akvizici francouzské společnosti Tiger Grip, výrobce bezpečnostní obuvi. Výsledkem je, že východo-vlámský obuvnický gigant rozšiřuje svoji nabídku o speciální protiskluzové a ochranné návleky.

Bezpečnost na pracovišti se stala prioritou obchodních operací. Safety Jogger nadále intenzivně investuje do nabízení řešení své globální zákaznické základně. Společnost, která je součástí Cortiny, vyvíjí bezpečnostní obuv pro různá odvětví téměř 20 let. Díky akvizici Tiger Grip nabízí Safety Jogger nyní také protiskluzové návleky: elastické nepromokavé podešve na návleky s bezpečnostní špičkou, kterou si obujete přes boty. Pro zaměstnance a návštěvníky. Výsledkem je, že se skupina ještě silněji prezentuje jako výrobce číslo jedna a celkový dodavatel bezpečnostní a pracovní obuvi.

Francouzská společnost Tiger Grip, známá svými oblíbenými návleky „Easy Grip“ a „Visitor“, vyvíjí od roku 2008 bezpečnostní návleky pro volnočasové a profesionální aktivity. Za 12 let se z této společnosti stal lídr na evropském trhu s mezinárodní síťí partnerů a distributorů ve více než 40 zemích. Tiger Grip generuje 70% svého obratu z exportu.

Aktuální katalog a další informace ke stažení ZDE.

patrick-logo_edited.png

Přidejte se do vítězného týmu!

Patrick patří k nejznámějším a největším evropským výrobcům sportovního vybavení, volnočasového oblečení a obuvi.

Svůj úplně první pár bot navrhl Patrick Marie Benetau v roce 1892 v Pozauges. Od dvacátých let 20. století se Patrick nespecializuje jen na kopačky, ale pouští se do vývoje a výroby obuvi určené pro box a cyklistiku. Od roku 1929 pracuje Patrick na nové obchodní strategii, která výrazně pomáhá růstu značky – sponzoring sportu a sportovců. Hvězdy jako cyklista Jacques Anquetill a fotbalisté Jean-Pierre Papin, Michel Platini či anglická megastar Kevin Keegan jsou legendárními příznivci Patricku.

V průběhu let se Patrick vypracoval do pozice garance spolehlivosti a zároveň inovace. Sportovní oblečení a vybavení značky Patrick se vyznačuje vysokou kvalitou, funkčností a nadčasovým designem.

Proč Patrick?

 1. Vždy skladem

 2. Nejlepší poměr cena/kvalita

 3. 100% servis

 4. Rychlé doručení

Patrick je první svého druhu v Evropě, který implementoval plně automatizovaný systém vychystávání pomocí robotů v autoskladech s přibližně 45 000 zásobníky, 26 roboty a 6 pickporty. To mu umožňuje zaručit rychlé a spolehlivé dodání všem zákazníkům.

Kotva 25
Kotva 3
Leecooper.png
leomil.png

Iconix a Leomil podepsali dlouhodobou dohodu o obuvi Lee Cooper pro Evropu

28. května 2020 Leomil, součást skupiny Cortina, a Iconix oznámili, že uzavřeli evropskou dohodu o značce Lee Cooper. Dohoda pokrývá několik evropských regionů a zahrnuje kolekce pánské, dámské i dětské obuvi.

"Jsme nadšeni z přímého partnerství s Iconixem na značce Lee Cooper. Lee Cooper je zavedená značka s velkou obíleností a světovým věhlasem. Historie značky a její význam v kombinaci se schopností skupiny Cortina vytvářet zajímavé kolekce, které dokonale vyhovují DNA značky Lee Cooper, představuje významný potenciál. Říká Tsirah Kadouch - Milhado, licenční ředitel Leomilu.

„Naše nejlepší služby ve své třídě našim zákazníkům, konkrétně v dnešním náročném tržním prostředí, představují řešení, které hledají všechny zúčastněné strany. Těšíme se na uvedení obuvi Lee Cooper letos v červnu a debut kolekce v maloobchodech na jaře 2021. Iconix vítá toto partnerství se společností Leomil na značce Lee Cooper, která spojuje více než 100 let jedinečného dědictví této renomované značky a silné stránky obou příslušných partnerů s tím, že jako výsledek očekáváme prvotřídní obuvnickou kolekci.“ Říká Bob Galvin, generální ředitel skupiny Iconix Brand Group.

Leomil Group

Leomil, součást skupiny Cortina, je full-service zdrojem obuvi pro významné maloobchodníky a značky v Evropě, na Středním východě, na Dálném východě, v Rusku, Austrálii a na Novém Zélandu. Jsou globálním lídrem ve vývoji licenčních značek, charakteru a zábavy v obuvnickém průmyslu.

Iconix Brand Group, Inc.

Iconix Brand Group (ICON) je přední světová společnost pro správu značek a majitel diverzifikovaného portfolia silných globálních spotřebitelských značek napříč módou sportu, zábavou a domácnostmi. Iconix se specializuje na marketing, merchandising a licencování svého portfolia značek a má více než 1100 licencí s předními maloobchodníky a výrobci po celém světě, které prodávají přes širokou škálu distribučních kanálů od masového měřítka, až po luxusní trh.

Aktuální katalog a další informace ke stažení ZDE.

Kotva 4
picbig_46-0735-D1

picbig_46-0735-D1

picbig_66-0239-A1

picbig_66-0239-A1

picbig_62-0431-A1

picbig_62-0431-A1

picbig_72-0046-X1

picbig_72-0046-X1

picbig_56-0382-C1

picbig_56-0382-C1

picbig_41-0575-A1

picbig_41-0575-A1

picbig_52-0041-K1

picbig_52-0041-K1

picbig_43-0533-D1

picbig_43-0533-D1

Společnost Becker GmbH byla založena v roce 1990. S dobrou organizací a solidními pracovními postupy se stali lídrem na německém trhu s obuví, se silnou přítomností v nízkých a středních cenových kategoriích.

 

Sortiment zahrnuje více než 900 položek v jednotlivé kolekci - jaro/léto nebo podzim/zima - které jsou nakupovány z více než 35 zemí světa. Nové kolekce jsou sestavovány dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima).

Kolekce jsou sestavovány pod

mezinárodně známými značkami

jako Scandi, Slobby a Magnus.

Více o kolekci ke stažení ZDE.

Kotva 22
magnus.png
scandi.png

Chorvatská společnost Ivančica d. d. byla založena jako malá společnost, která se skládá ze skupiny obuvníků. Díky vzájemné pomoci, sdílení znalostí a tvrdé práci se stali společností s více než tisíci zaměstnanci. Rozrostli se, ale duch počátečního nadšení a solidarity zůstal stejný jako již v roce 1946.

Plnohodnotné dětství nemá nic společného s čistotou, poslušností nebo posloucháním vaší maminky, která vás nutí jíst celé jablko. Šťastné dítě je malé hravé dítě, které má svobodu si užívat hru se svými přáteli, zjistit, kolik písku se vejde do díry vedle stromu, kolik červů se vejde do malého šálku nebo jak rychle může sníst čokoládovou tyčinku. Žádné dítě není stejné, stejně jako žádná noha není stejná. Oslavujeme tuto různorodost, oslavujeme ji a nechceme praktikovat přístup, že každá noha je mezi dětmi stejná, protože to znamená, že se ztratí veškerá krása. Chceme, aby se děti cítily, jako by tyto jednotlivé boty, sandály nebo tenisky byly vyrobeny právě pro ně. Děti, které dospívají svobodně, jsou nejen šťastnější, ale také zanechají zřetelné stopy.

Kotva 7

 

Ivančica vyrábí 5 000 párů bot denně. Vzhledem k tomu, že člověk udělá průměrně 18 000 kroků denně a dítě ještě více, věříme, že každý z těchto kroků je naší zodpovědností, ale také naší odměnou. Každá obuv, kterou nabízíme na trhu, je vyráběna ekologicky a bez škodlivých látek a sloučenin, jako je chrom (VI). Kromě toho je při výrobě obuvi Froddo používáno výhradně lepidla na bázi vody. Froddo je obuv, která se stará o životní prostředí a zdraví dětí. Díky tomu je držitelem certifikátu ŽIRAFA, zaručujícím, že boty odpovídají požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání.

Prohlédněte si katalogy FRODDO, FRODDO PREWALKERS a FRODDO BAREFOOT a zjistěte více ZDE.

_MG_1778

_MG_1778

G2160031

G2160031

G3110093 (2)

G3110093 (2)

G1130005 (2)

G1130005 (2)

G1130010

G1130010

G3160073

G3160073

Froddo icon

Froddo icon

G2160032 (3)

G2160032 (3)

G2110057

G2110057

G2160030 (3)

G2160030 (3)

Je to úspěch, který se počítá. A zákazník také. Společnost Supremo Shoes & Boots Handels GmbH se díky odborným

znalostem v oblasti obuvi a módy a trvalému zaměření na požadavky prodejců vyvinula v jednoho z předních dodavatelů obuvi v celé Evropě. Boty Supremo zásobují tradiční trh s obuví v Německu, ale i evropské exportní trhy. Výrobní závody společnosti jsou umístěny v Číně, Vietnamu a Indii. Za účelem sledování kvality dohlíží na výrobu na místě z kanceláří v Hongkongu a Číně.

 

Udržitelné řízení je základní součástí obchodní politiky Suprema. Příjmají odpovědnost vůči zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a obchodním partnerům. Jako sociálně odpovědný zaměstnavatel nabízí zaměstnancům spravedlivou mzdu. Důležitá je také cílená podpora formou dalšího vzdělávání a spolupráce zaměstnanců. Na vysokou kvalitu výrobků je kladen velký důraz. Aby to bylo zaručeno, je proces v celém hodnotovém řetězci pečlivě monitorován. Každý pár obuvi je podroben četným kontrolám kvality od první fáze výroby až po dodání na prodejní místa. Důvěra dodavatelských vztahů se všemi obchodními partnery tvoří základ úspěchu Suprema. Dalším důležitým problémem je vytvoření dobrých pracovních podmínek na dodavatelských místech v Asii. Supremo zajišťuje dodržování povinných standardů, jako jsou spravedlivé mzdy, bezpečnost práce a zákaz dětské práce. Aktuální katalog, obrázky a vše o kolekci ke stažení ZDE.

Kotva 8
Kotva 9
Kotva 14
Kotva 15
TTDenim_KD_neg_w.png

Tom Tailor patří se svou širokou nabídkou výrobků mezi deset nejlepších německých módních dodavatelů. Obuv vyráběná touto módní a lifestylovou skupinou je stejně populární jako její oblečení. Obuv Tom Tailor postupuje se současnými trendy a implementuje je pomocí nejkvalitnějších materiálů. Kolekce apelují na širokou cílovou skupinu; Tom Tailor nabízí boty pro děti a mládež i muže a ženy všech věkových kategorií. Je to značka pro všechny generace, které se těší módě.

TTDenim_KD_neg_w.png

Tom Tailor patří se svou širokou nabídkou výrobků mezi deset nejlepších německých módních dodavatelů. Obuv vyráběná touto módní a lifestylovou skupinou je stejně populární jako její oblečení. Obuv Tom Tailor postupuje se současnými trendy a implementuje je pomocí nejkvalitnějších materiálů. Kolekce apelují na širokou cílovou skupinu; Tom Tailor nabízí boty pro děti a mládež i muže a ženy všech věkových kategorií. Je to značka pro všechny generace, které se těší módě.

TTDenim_KD_neg_w.png

Každý zde může najít to co hledá: boty z kolekce Supremo představují pro každou sezónu širokou škálu módních dámských, pánských a dětských bot. Modely se vyznačují vysokou úrovní komfortu při nošení a výjimečností. Nabízejí také vynikající poměr ceny a výkonu.

 

DĚTSKÁ KOLEKCE TOM TAILOR

 

Je důležité být trendy - a pohodlný! Děti mají jasné představy o tom, které boty jsou v módě. Kolekce Tom Tailor Kids nabízí široký výběr stylů, módního vzhledu a výjimečného poměru cena/výkon. Plátěnka je nezbytným doprovodem pro chlapce na jaře a v létě. Žabky vám dostávají děti do nálady v horkých letních dnech!

Nejdůležitější módní model pro holčičky je jejich matka. Dětské boty Tom Tailor Kids nabízejí vše potřebné pro sezónu. Od balerínek až po sandály a trendy letní boty.

Obuv je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických materiálů, robustního plátna nebo textilu. Všechny modely včetně podešví a střihů byly vyvinuty výhradně pro Tom Tailor.

 

DÁMSKÁ KOLEKCE TOM TAILOR DENIM

 

Obuv patří mezi nejdůležitější doplňky pro ženy a jejich dcery. Tom Tailor nabízí spoustu stylových důvodů pro rozšíření kolekce bot. Kolekce Tom Tailor Casual & Denim Women zahrnuje baleríny a lodičky, sandály, boty na klínku a plátěnky s pevnou podrážkou i bez podrážky. Dalším klíčovým trendem a nejprodávanějším v této sezóně jsou letní boty s plochou podešví nebo patou. Všechny modely včetně podešví a střihů byly vyvinuty výhradně pro Tom Tailor.

 

DĚTSKÁ KOLEKCE SUPREMO

 

Dívky mají rády barevné a jiskřivé věci. Jarní a letní kolekce se vkládá do kovového trendu se svou moderní aplikací. Chlapci dávají přednost jednoduchému vzhledu. Klíčovým tématem v této sezóně jsou plátěnky v letních barvách a vzorech.

ROMIKA nově součástí kolekce Supremo

Romika je německá značka vícesezónní obuvi, která nabízí rozmanitou škálu bot, pantoflí a sandálů v souladu s aktuálním módním trendem. Od svého vzniku na počátku 20. let 20. století se Romika rozrostla do celého světa se 75 % její produkce v Evropě a 25 % v Asii.

 

Značka Romika byla založena ve čtvrtek 29. prosince 1921 3 podnikateli a byla odvozena z prvních 2 písmen každého z podnikatelských příjmení. Pan Rollman, pan Michael a pan Kaufmann. Společnost začala vyrábět podrážky obuvi, holínky a termofory se zaměřením na vysokou kvalitu.

 

V roce 1936 byla ochranná známka společnosti Romika převedena na pana Hellmutha Lemma. Hellmuth založil novou společnost Romika GmbH (Gesellschaft mit beschrankter haftung - společnost s ručením omezeným) a zvýšil výrobu ve svých továrnách. Během recese v letech 1950-1960 se Romika stala klíčovou součástí německé obnovy a přijala slogan „Made In Germany“, aby pomohla propagovat kvalitu a zprostředkovat národní dědictví.

 

Do konce roku 1960 začala Romika prodávat ve Španělsku a Francii a zaměstnávala přes 2500 zaměstnanců. V roce 1970 se začala vyrábět sportovní obuv a během 80. let Romika rostla a stala se vysoce uznávanou obuvnickou firmou.

 

V roce 1988 pan Lemm bohužel zemřel a v roce 2005 společnost získala slavná značka komfortu Josef Siebel a oživila značku svěžími styly a technologiemi. Carl-August Siebel založil svůj úplně první obchod s obuví v roce 1886 a vyrábí obuv ze svého domova. V roce 1907 přesunul tento provoz do vyhrazené továrny, která pokračuje ve výrobě obuvi dodnes. Josef Siebel prošel 4 generacemi Seibelů. Počínaje Carl-Augustem Seibelem, Josefem Seibelem, Josefem Clemensem Seibelem a v současné době je společnost provozována 4. generací Carl-August Seibel (stejnojmenná). Josef Siebel začlenil její komfort a technologie do Romiky a v průběhu let pokračoval v propagaci a rozšiřování Romiky.

 

Dnes je Romika celosvětovou značkou obuvi, která se proslavila vysokou kvalitou a ležérním módním designem. Od sezóny jaro a léto 2024 nově tuto značku nabízí po boku své kolekce Tom Tailor společnost Supremo Shoes & Boots Handels GmbH, která věří, že tyto dvě značky se budou jako módní (většinou syntetická) a pohodlná (kožená, syntetická i z recyklovaných materiálů) obuv na trhu skvěle doplňovat.

Aktuální katalog a další informace ke stažení ZDE.

Romika_logo.png
Kotva 5
Kotva 16

Nizozemská společnost Theo Henkelman Schoenen BV je důležitým hráčem v oboru obuvi. Jako jeden z největších dovozců v Evropě dodává do mnoha obchodních řetězců a obchodů s obuví. Theo Henkelman Schoenen BV není tradičním importérem. Naopak produkuje moderní, cenově dostupné a módní kolekce obuvi. Nové kolekce jsou sestavovány dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima) a zahrnují značky jako Bottesini, Cafe Moda, Claudia Ghizzani a nebo Bio Comfort.

Více o kolekci ke stažení ZDE.

lg_claudiaghizzani.png
Cafe Moda-01.png
Kotva 27

Už nemusíte hledat trendy módu! Kolekce Claudia Ghizzani má ty nejpokrokovější siluety, které potřebujete – za rozumné ceny. Má všechny stylové modely, které jste hledali, ať už potřebujete nový pár do práce nebo na párty. Od City Western po trendy Sneaker. V elegantních botách Claudia Ghizzani, které si budou chtít půjčit všichni vaši přátelé, budete vypadat úžasně.

 

claudia_ghizzani-2.jpg

Objevte kvalitu a řemeslné zpracování Cafe Moda. Cafe Moda nabízí vysoce kvalitní kožené boty, které jsou odolné a stylové povahy. Vůně natažené kůže, když otevřete krabici a podíváte se na krásnou kvalitu nového páru bot, je nadčasová.

 

beigeboot4-1-2048x2048.jpg

Kolekce Bottesini je inspirována světem, ve kterém žijeme, což převádíme do návrhů, které jsou vytvořeny pro svět moderního muže. Skvělý pár bot není jen hodnotná investice, je to nutnost. Bottesini nabízí vysoce kvalitní a stylové pánské boty pro každou příležitost. Kvalita a řemeslné zpracování nezůstanou bez povšimnutí. Obuv pro volný čas nebo společenské šaty, Bottesini vám kryjí záda. Jen je musíte objevit.

4-2.jpg