top of page

ULTRALEHKÁ PRACOVNÍ OBUV

banner-absolute-nav-1.png
video-lightweight
Přehrát video

Kolekce lehké pracovní obuvi SAFETY JOGGER s techologií SJ-3FIT je zkátka nutností pro každé hybridní pracoviště. Díky špičkovým materiálům a unikátním vlastnostem, jako je vyjímatelná hybridní stélka s vestavěným systémem cirkulace vzduchu a absorpcí nárazů, budete mít tu nejpohodlnější a s váhou pouhých 390 gramů, také tu nejlehčí (bezpečnostní) pracovní botu na trhu.

Kromě toho, že je ultrakomfortní, má obuv špičkové vlastnosti ohybu ve špici. Zatímco bezpečnostní špička je vyrobena z ultralehkého nano-uhlíku, stélka obsahuje jedinečnou technologii SJ-3FIT. Technologie SJ-3FIT je flexibilní, modulární koncept, který umožňuje nastavení šířky boty. Kolekce LIGHTWEIGHT zkrátka představuje vše, co potřebujete pro šťastné nohy v práci!

detailpage-lightweight-en-1.jpg

Technologie SJ-3fit

Bezpečnost na pracovišti je zásadní, avšak dobrá bezpečnostní obuv je klíčem pro pohodlné nohy! Technologie SJ-3FIT byla navržena tak, aby zaručovala optimální přizpůsobení, protože když bezpečnostní obuv dokonale sedí, budete mít větší přilnavost a tím zvýšíte bezpečnost.

detailpage-lightweight-en-4.jpg

Nano Carbonová tužinka

Inovativní materiál z uhlíkových nanovláken činí z této této ochrany nohou nejlehčí a nejmodernější bezpečnostní špičku na trhu. Hmotnost tužinky SJ Nano Carbon je o 50% menší než u tradiční ocelové ochranné špičky a o 40% menší než u standardní kompozitní špičky. Tužinka nevede teplo ani chlad, neaktivuje detektory kovů, je nemagnetická a je antistatická, čímž zajistí zajistí prvořadou bezpečnost!

detailpage-lightweight-en-2.jpg

SRC odolnost proti skluzu

Standard SRC splňuje požadavky jak SRA, tak SRB, což znamená, že protiskluzová odolnost podešve byla testována na keramické dlaždici navlhčené roztokem zředěného mýdla a na hladké ocelové desce s glycerolem. Bezpečnostní podrážky SAFETY JOGGER procházejí oběma zkouškami s přehledem a splňují nejen minimální standardy, ale značně je převyšují.

detailpage-lightweight-en-5.jpg

Podšívka Technomesh

Prodyšný Nalomesh udržuje nohy v suchu a pohodlí. Při chůzi se vzduch tlačí ven a cirkuluje skrze vlákna, což umožňuje pokožce dýchat.

detailpage-lightweight-en-3.jpg

SJ Hybridní stélka

Nová a revoluční SJ Hybridní stélka je vyvinutá s výjimečnou perforovanou strukturou. To zajišťuje lehkost, prodyšnost a pohodlí po celý den. Stylová podrážka SJ Hybrid přenáší podporu celé nohy na další úroveň a současně zachovává všechny další funkce, jako je zóna pohlcení nárazů, podpora klenby, absorpce rázů a ochrana proti elektrostatickému výboji. Díky podrážce SJ Hybrid se vaše nohy budou cítit pohodlně a čerstvě po celý den.

detailpage-lightweight-en-6.jpg

Podešev odolná proti propíchnutí

Prodyšná mezipodešev, odolná proti propíchnutí, je vyrobena z Aramidu (tkaniny s vysokou pevností), díky nimž je tato bezpečnostní obuv lehká a bez kovu. Mezipodešev zabraňuje zraněním chodidel, které jsou obzvláště strašné a mohou vést k nebezpečným infekcím a/nebo trvalému poškození nohou.

logo-VJ_var-2.1_GR.png
bottom of page