top of page

ULTRALEHKÁ PRACOVNÍ OBUV

banner-absolute-nav-1.png
video-lightweight
Přehrát video

Kolekce lehké pracovní obuvi SAFETY JOGGER s techologií SJ-3FIT je zkátka nutností pro každé hybridní pracoviště. Díky špičkovým materiálům a unikátním vlastnostem, jako je vyjímatelná hybridní stélka s vestavěným systémem cirkulace vzduchu a absorpcí nárazů, budete mít tu nejpohodlnější a s váhou pouhých 390 gramů, také tu nejlehčí (bezpečnostní) pracovní botu na trhu.

Kromě toho, že je ultrakomfortní, má obuv špičkové vlastnosti ohybu ve špici. Zatímco bezpečnostní špička je vyrobena z ultralehkého nano-uhlíku, stélka obsahuje jedinečnou technologii SJ-3FIT. Technologie SJ-3FIT je flexibilní, modulární koncept, který umožňuje nastavení šířky boty. Kolekce LIGHTWEIGHT zkrátka představuje vše, co potřebujete pro šťastné nohy v práci!

detailpage-lightweight-en-1.jpg

Technologie SJ-3fit

Bezpečnost na pracovišti je zásadní, avšak dobrá bezpečnostní obuv je klíčem pro pohodlné nohy! Technologie SJ-3FIT byla navržena tak, aby zaručovala optimální přizpůsobení, protože když bezpečnostní obuv dokonale sedí, budete mít větší přilnavost a tím zvýšíte bezpečnost.

detailpage-lightweight-en-4.jpg

Nano Carbonová tužinka

Inovativní materiál z uhlíkových nanovláken činí z této této ochrany nohou nejlehčí a nejmodernější bezpečnostní špičku na trhu. Hmotnost tužinky SJ Nano Carbon je o 50% menší než u tradiční ocelové ochranné špičky a o 40% menší než u standardní kompozitní špičky. Tužinka nevede teplo ani chlad, neaktivuje detektory kovů, je nemagnetická a je antistatická, čímž zajistí zajistí prvořadou bezpečnost!

detailpage-lightweight-en-2.jpg

SRC odolnost proti skluzu