ULTRALEHKÁ PRACOVNÍ OBUV

Kolekce lehké pracovní obuvi SAFETY JOGGER s techologií SJ-3FIT je zkátka nutností pro každé hybridní pracoviště. Díky špičkovým materiálům a unikátním vlastnostem, jako je vyjímatelná hybridní stélka s vestavěným systémem cirkulace vzduchu a absorpcí nárazů, budete mít tu nejpohodlnější a s váhou pouhých 390 gramů, také tu nejlehčí (bezpečnostní) pracovní botu na trhu.

Kromě toho, že je ultrakomfortní, má obuv špičkové vlastnosti ohybu ve špici. Zatímco bezpečnostní špička je vyrobena z ultralehkého nano-uhlíku, stélka obsahuje jedinečnou technologii SJ-3FIT. Technologie SJ-3FIT je flexibilní, modulární koncept, který umožňuje nastavení šířky boty. Kolekce LIGHTWEIGHT zkrátka představuje vše, co potřebujete pro šťastné nohy v práci!

Technologie SJ-3fit

Bezpečnost na pracovišti je zásadní, avšak dobrá bezpečnostní obuv je klíčem pro pohodlné nohy! Technologie SJ-3FIT byla navržena tak, aby zaručovala optimální přizpůsobení, protože když bezpečnostní obuv dokonale sedí, budete mít větší přilnavost a tím zvýšíte bezpečnost.

Nano Carbonová tužinka

Inovativní materiál z uhlíkových nanovláken činí z této této ochrany nohou nejlehčí a nejmodernější bezpečnostní špičku na trhu. Hmotnost tužinky SJ Nano Carbon je o 50% menší než u tradiční ocelové ochranné špičky a o 40% menší než u standardní kompozitní špičky. Tužinka nevede teplo ani chlad, neaktivuje detektory kovů, je nemagnetická a je antistatická, čímž zajistí zajistí prvořadou bezpečnost!

SRC odolnost proti skluzu

Standard SRC splňuje požadavky jak SRA, tak SRB, což znamená, že protiskluzová odolnost podešve byla testována na keramické dlaždici navlhčené roztokem zředěného mýdla a na hladké ocelové desce s glycerolem. Bezpečnostní podrážky SAFETY JOGGER procházejí oběma zkouškami s přehledem a splňují nejen minimální standardy, ale značně je převyšují.

Podšívka Technomesh

Prodyšný Nalomesh udržuje nohy v suchu a pohodlí. Při chůzi se vzduch tlačí ven a cirkuluje skrze vlákna, což umožňuje pokožce dýchat.

SJ Hybridní stélka

Nová a revoluční SJ Hybridní stélka je vyvinutá s výjimečnou perforovanou strukturou. To zajišťuje lehkost, prodyšnost a pohodlí po celý den. Stylová podrážka SJ Hybrid přenáší podporu celé nohy na další úroveň a současně zachovává všechny další funkce, jako je zóna pohlcení nárazů, podpora klenby, absorpce rázů a ochrana proti elektrostatickému výboji. Díky podrážce SJ Hybrid se vaše nohy budou cítit pohodlně a čerstvě po celý den.

Podešev odolná proti propíchnutí

Prodyšná mezipodešev, odolná proti propíchnutí, je vyrobena z Aramidu (tkaniny s vysokou pevností), díky nimž je tato bezpečnostní obuv lehká a bez kovu. Mezipodešev zabraňuje zraněním chodidel, které jsou obzvláště strašné a mohou vést k nebezpečným infekcím a/nebo trvalému poškození nohou.

1/1

ke stažení ...

logo-VJ_var-2.1_GR.png

V+J OBUV, s. r. o.

adresa: Třeboňská 235, 373 73 Štěpánovice

IČ: 25172221, DIČ: CZ25172221

dceřiné

společnosti:

V+J OBUV CZ, s. r. o., člen koncernu

adresa: Třeboňská 235, 373 73 Štěpánovice

IČ: 48039870, DIČ: CZ48039870

  • Grey Facebook Icon

VJ Schuh GmbH

adresa: Landstraße 82, 4020 Linz

ID: FN 534349 h, UID: ATU75621338

TTD.png
Snímek obrazovky 2019-12-02 v 22.27.21.p

© 2020 by První Mobil s. r. o.