top of page
Kotva 4

Společnost V+J OBUV provozuje v České republice síť prodejen obuvi a doplňků QUICK SCHUHQUICK SHOES, a dále také síť prodejen DĚTSKÁ OBUV a také vlastní internetový obchod s obuví a doplňky na adrese www.vjobuv.cz.

Všechny naše boty jsou důkladně kontrolovány a splňují přísné kontroly kvality v EU. Stejně tak náš odborný personál se vždy postará o Vaši 100% spokojenost. A pokud se k nám rozhodnete vracet, odměníme Vás v rámci našeho věrnostního programu NAKUP CHYTŘENákup u nás se zkrátka vždy vyplatí a stojí za to!

Prodejny QUICK SCHUH - SHOES jsou charakteristické svou střední cenovou kategorií, oslovující celou škálu věkových skupin. Najdete zde též značky jako Rieker, Tamaris, s.Oliver, Tom Tailor, Mustang, Pepe Jeans, Nike, Adidas, Puma, Joma, Marco Tozzi, Jana, Caprice, Keen, Rifle, Dockers, Esprit, Lee Cooper, Mexx, Wild a další...

V prodejnách DĚTSKÁ OBUV naleznete širokou škálu dětské obuvi včetně značek Froddo, Superfit, Geox, Primigi, D.D. Step, Keen, Nike, Adidas, Puma, Richter, licenční obuvi Leomil a mnohých dalších.

Seznam prodejen naleznete níže. Informace o konkrétní prodejně, jako její otevírací doba, přesná adresa, či kontakt se zobrazí po kliknutí na náhled vybrané prodejny. Informace o konkrétních prodejnách můžete zobrazit také skrze mapu prodejen, která je vyobrazena pod jejich seznamem.

QS2x_Logo_Schwarz_Quer_CMYK_VAR2.png
Kotva 1
logo-DO-znak+logo_WH.png
Kotva 2
Kotva 3

KDE VŠUDE NAŠE PRODEJNY NALEZNETE?

logo-VJ_var-2.1_GR.png
bottom of page