Společnost V+J OBUV byla založena v roce 1993 v Českých Budějovicích. Od roku 2003 sídlí společnost V+J OBUV ve Štěpánovicích u Českých Budějovic, kde jsou také centrální distribuční sklady společnosti.

Od počátku své historie se společnost věnuje velkoobchodnímu prodeji obuvi s cílem nabídnout širokou škálu dámské, pánské a dětské obuvi. Po celou dobu existence si společnost V+J OBUV zakládá na vysokém komfortu služeb, poskytovaných svým zákazníkům.

Nabídka je členěna do jednotlivých sezónních kolekcí, které jsou tématicky sestavovány z kolekcí zahraničních obchodních partnerů. Více o jednotlivých kolekcích obuvi se dozvíte ZDE, a o naší vlastní kolekci obuvi Wild ZDE.

V současné době je firma V+J OBUV výhradním obchodním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku společností:

 

kontaktujte naše obchodní zástupce

 

VELKOOBCHODNÍ KOLEKCE V+J OBUV

Dalšími obchodními partnery společnosti V+J OBUV jsou zahraniční společnosti ANWR GROUPHENKELMAN,

Shoe ConsultingZothMB (3f - freedom for feet), JOMA, Dockers a EXIsport.

Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice.

Jejími obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny, ale taktéž i silné mezinárodní řetězce podnikající v České a Slovenské republice. Mimo českého a slovenského trhu působí formou svých dceřiných společností také na rakouském a německém trhu, kde nabízí zejména svou kolekci značky WILD.

Skladové regály

sklad

​Část našich kolekcí je stále skladem. U zboží, které se zadává do výroby, dbáme na to, aby výroba, vyřízení všech procedur a naskladnění proběhlo tak, aby se zboží mohlo dostat na vaše prodejní pulty vždy přesně podle plánu.

Movers Working

logistika

Uzavřete s námi objednávku a o více se starat nemusíte. O kompletní dodávku zboží se postaráme my. Tato služba je navíc zdarma. Pouze u nestandardně malých objednávek může někdy  být dodání zpoplatněno.

Call centrum

podpora

Vždy se můžete spolehnout na naši plnou podporu, ať již technického nebo marketingového rázu. Ke všem našim kolekcím dodáme promo materiály i produktové fotografie. Zajišťujeme kontrolu kvality zboží a další služby.

VELETRHY & UDÁLOSTI

logo-VJ_var-2.1_GR.png