top of page
Kotva 2

Společnost V+J OBUV byla založena v roce 1993 v Českých Budějovicích. Od roku 2003 sídlí společnost V+J OBUV ve Štěpánovicích u Českých Budějovic, kde jsou také centrální distribuční sklady společnosti.

Od počátku své historie se společnost věnuje velkoobchodnímu prodeji obuvi s cílem nabídnout širokou škálu dámské, pánské a dětské obuvi. Po celou dobu své existence si společnost V+J OBUV zakládá na vysokém komfortu a úrovni "full-service" služeb, poskytovaných všem svým zákazníkům.

Nabídka je členěna do jednotlivých sezónních kolekcí, které jsou tématicky sestavovány z kolekcí zahraničních obchodních partnerů a kombinovány s vlastní kolekcí V+J OBUV, skládající se ze značek Wild a Wild for kids. Více o jednotlivých kolekcích obuvi se dozvíte ZDE, a o naší vlastní kolekci obuvi Wild ZDE.

V současné době je firma V+J OBUV výhradním obchodním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku společností:

Kotva 3

kontaktujte naše obchodní zástupce

 

VELKOOBCHODNÍ KOLEKCE V+J OBUV

Dalšími obchodními partnery společnosti V+J OBUV jsou zahraniční společnosti HENKELMAN (Claudia Ghizzani, Botessini, Cafe Moda a další), Shoe Consulting, Mago shoes (Wild), Milami, Dockers by Gerli (Camel Active), Wilox (Tamaris), ANWR GROUP.

Mimo spolupráce v rámci vlastních, či zastoupených značek, zajišťuje V+J OBUV také přímou produkci pod vaší vlastní značkou (private label), a to u některých vzorů obuvi, již od pouhých 100 párů obuvi. A to včetně kompletního brandingu a designu podpůrných materiálů, stejně tak jako kompletní technické podpory a logistiky. A pokud ještě vlastní značku nemáte, zajistí vám v případě zájmu i její případnou registraci, včetně nezbytných právních procedur.

 

Další činnost společnosti spočívá v prodeji a poskytování služeb spojených s osobními ochrannými pracovními prostředky (OOPP), a to zejména ve spojením s výše zmíněnou značkou Safety Jogger, a dále také prodeji sportovní obuvi, teamwear (týmové oblečení) a sportovního vybavení a služeb s tím spojeným, a to zejména ve spojením s výše zmíněnou značkou Joma.

Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví a doplňky v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny, ale taktéž i silné mezinárodní řetězce podnikající v České a Slovenské republice. Mimo českého a slovenského trhu působí formou svých dceřiných

společností také na rakouském a německém trhu, kde nabízí zejména svou kolekci značky WILD.

Skladové regály

sklad

​Část našich kolekcí je stále skladem. U zboží, které se zadává do výroby, dbáme na to, aby výroba, vyřízení všech procedur a naskladnění proběhlo tak, aby se zboží mohlo dostat na vaše prodejní pulty vždy přesně podle plánu.

maxresdefault.jpg

data

Elektronická výměna dat, známá také jako EDI (Electronic Data Interchange) označuje výměnu elektronických obchodních dokumentů mezi partnery. Můžeme přijímat vaše objednávky a další data touto formou a stejně tak vám můžeme odesílat všechna data, jako faktury, dodací listy atd. 

Movers Working

logistika

Uzavřete s námi objednávku a o více se starat nemusíte. O kompletní dodávku zboží se postaráme my. Tato služba je navíc zdarma. Pouze u těch nestandardně malých objednávek může někdy

 být dodání zboží zpoplatněno.

omnichannel-fulfillment-1.png

omnichannel

Tato strategie považuje veškerý inventář za plně dostupný pro všechny kanály (e-shop, prodejny i velkoobchod) z jednoho místa. I když se proces interního plnění může po optimalizaci operací lišit, odchozí proces se liší pouze v okamžiku balení a odeslání. To zaručuje vysokou efektivitu dodávek zboží.

Call centrum

podpora

Vždy se můžete spolehnout na naši plnou podporu, ať již technického nebo marketingového rázu. Ke všem našim kolekcím dodáme promo materiály, produktové fotografie i EAN kódy. Zajišťujeme kontrolu kvality zboží a další služby.

IMG_5137.jpg

přeprava

V případě potřeby a také v případě expresních dodávek zboží, zajišťují přepravu naše vlastní vozy. Mimo to spolupracujeme vždy výhradně s prověřenými a naprosto  spolehlivými logistickými a přepravními partnery. Díky tomu zaručujeme spolehlivou a vždy včasnou dodávku veškerého zboží.

Kotva 1
logo-VJ_var-2_BLK.png

B2B portál

Zkratka B2B (business-to-business) označuje obchodní vztahy mezi velkoobchodními partnery. Také se využívá pro označení takového softwarového řešení, které pro velkoobchodní prodej může sloužit. Náš B2B portál nyní zahrnuje všechny naše kolekce, je podle nich přehledně členěn a uzpůsoben pro co nejpohodlnější prohlížení produktů, a také pro zadávání a přehled Vašich objednávek.

VELETRHY & UDÁLOSTI

logo-VJ_var-2.1_GR.png
bottom of page