top of page

WILD je privátní značka společnosti V+J OBUV, vyráběná ve vícero továrnách po celém světě a registrovaná pod ochrannou známkou č. 377213.

 

Kolekce WILD je sestavována tak, aby spojovala dohromady komfort a módu. V+J OBUV při sestavování této kolekce využívá svých bohatých zkušeností s velkoobchodním i maloobchodním prodejem obuvi a zajišťuje tak, že do kolekce WILD jsou zařazeny jen ty nejlepší modely. Duší naší značky je kvalitní obuv za rozumné ceny.

Srdcem WILDU je dámská kožená obuv vyráběná v Turecku. Díky nabídce pravé kůže té nejvyšší kvality, širokého výběru barev a nejrůznějších vzorů za bezkonkurenční ceny dostává značka WILD ten pravý smysl... divokost, rozmanitost a duši...

 

wild_metalic_edited.png
wild.png

A to vše přitom za velmi výhodné ceny! Širokou nabídkou různých druhů obuvi cílí tato část kolekce na vkus každé ženy. Věříme, že každá žena si zaslouží skvělý pár obuvi, se kterým se její nohy budou cítit pohodlně a sebejistě. Boty této značky představují zajištění rovnováhy mezi nejnovějšími módními trendy a komfortem.

KVALITA   -   PŘÍRODA   -   SVOBODA   -   ROZMANITOST

Aby se však nikdo necítil ochuzen, je součástí WILDU nově také pánská i dětská obuv, nejen kožená, ale také syntetická. Stejně jako u dámské kolekce jsme využili zkušeností našich návrhářů, prodejců i kontrolorů kvality, a sestavili tak kolekci, která Vás osloví a ze které si skutečně vybere každý.

 

Pánská a dámská kolekce se aktuálně dělí na kolekce Wild a Wild flexi, což jsou prémiové modely s flexibilní podešví a případně i stélkou s paměťovou pěnou. Také sem patří extra široké modely nebo modely s podešví z recyklovaných materiálů. Někdy kombinují i to vše dohromady. To vše doplňuje ještě specializovaná dětská kolekce Wild for kids.

wild 064-6019 promo.jpg

 

Naše kvalitní, pohodlné a designové boty jsou navrženy tak, aby všem našim klientům přinesly skvělý pocit v jakémkoli prostředí, jistotu a sebevědomí. Kromě našich produktů se s vámi chceme podělit o hodnoty a ducha značky Wild.

Vždy dbáme na to, aby značka Wild a vše s ní spojené přinášelo zlepšení životů zaměstnanců, dodavatelů, zákazníků a komunit, kde se Wild vyskytuje. To je naším odhodláním a závazkem.

V případě zájmu o prezentaci kolekce nás kontaktujte na wild@vjobuv.eu. Zašleme Vám katalog a některý z našich obchodních zástupců se s Vámi spojí, a dohodne se s Vámi na termínu osobní prezentace kolekce. Případně si můžete stáhnout katalog nebo obrázky kolekce ZDE.

wild_metalic.png
wild.png

Svoboda chodidlům!

logo-VJ_var-2.1_GR.png
bottom of page